‘Bewegen’ als goed voornemen? Laat u begeleiden door uw lokale Bewegen-Op-Verwijzing coach, nu met GRATIS intakegesprek!

  • 4 januari 2021

Het Vlaamse ‘Bewegen-Op-Verwijzing’ project richt zich naar volwassenen met een zittende levensstijl en/of mensen die de beweegnorm niet halen.

Hoe gaat het in z'n werk tijdens de corona-periode? 

Je neemt contact met je BOV coach door te telefoneren of te mailen met vermelding van je naam, leeftijd en huisarts (zie onderaan voor contactgegevens). 

Je coach verifieert bij je huisarts of hij/zij rekening moet houden met bepaalde facetten en plant dan met samen met jou een GRATIS coronaveilig intakegesprek.

Wens je reeds kennis te maken met onze coaches? Neem een kijkje op de facebookpagina 'Bewegen Op Verwijzing Waasland'. 

Vervolggesprekken kosten standaard €1/kwartier voor mensen met verhoogde tegemoetkoming en €5/kwartier voor mensen zonder verhoogde tegemoetkoming. Momenteel zijn deze vervolggesprekken in Waasland Noord-Oost ook gratis voor mensen met verhoogde tegemoetkoming. 

Eerstelijnszone Zuid-West

Lokeren/Daknam: lokeren@bewegenopverwijzing.be  – Bart Saeys – 0475 35 99 60

Eksaarde: eksaarde@bewegenopverwijzing.be  – Ilse De Schryver - 0478 75 63 12

Moerbeke: moerbeke@bewegenopverwijzing.be  – Ilse De Schryver - 0478 75 63 12

Sint-Niklaas: sint-niklaas@bewegenopverwijzing.be  – Bram Van de Velde - 0468 58 56 94

Temse: temse@bewegenopverwijzing.be  – Eva Dessein - 0468 53 50 24

Waasmunster: waasmunster@bewegenopverwijzing.be  – Eva Dessein - 0468 53 50 24

 

Eerstelijnszone Noord-Oost

Beveren: beveren@bewegenopverwijzing.be – Joost Van Bogaert – 0468 58 80 42

Kruibeke: kruibeke@bewegenopverwijzing.be – Lenka De Jonghe – 0468 58 68 71

Sint-Gillis-Waas: sint-gillis-waas@bewegenopverwijzing.be - Véronique Crop - 0468 58 69 05 

Stekene: stekene@bewegenopverwijzing.be - Véronique Crop - 0468 58 69 05

Zwijndrecht: zwijndrecht@bewegenopverwijzing.be – Joris D’Hooghe - 0470 27 95 45