Zorgraad Schelde-Leie

Cluster Lokale besturen

1. Deinze/ Nevele

Conny De Spiegelaere - Penningmeester Zorgraad 
conny@deinze.be

(Schepen welzijn en sociale zaken, woonzorg – zorgbedrijf, senioren)

2. Zulte

Linda Detailleur

(Schepen welzijn en sociale zaken, seniorenzorg, kinderopvang)

3. Sint-Martens-Latem

Filip Christiaens
filip.christiaens@sint-martens-latem.be

(Schepen welzijn en sociale zaken, kinderopvang, ontwikkelingssamenwerking)

4. De Pinte

Kathleen Ghyselinck
kathleen.ghyselinck@depinte.be

(Schepen welzijn en gezondheid, sociale zaken, gezin, kinderopvang, seniorenbeleid, gelijke kansen)

5. Nazareth

Viviane De Preester
schepen.de.preester@nazareth.be

(Schepen gezondheid en kinderopvang)

6. Huis van het kind

Marleen Vanlerberghe
marleen@deinze.be

(Voorzitter Bijzonder Comité voor de sociale dienst)

 

Cluster Gezondheidszorg

1. Huisartsen + tandartsen 

Matthijs Johan - Voorzitter Zorgraad 
dr.matthijs.johan@gmail.com

(Huisarts) 

2. Apothekers

David Vergucht
apotheekvidafar@skynet.be

(Apotheker)

3. Thuisverpleegkundigen +  Diëtisten

Marleen Crul 

(Wit-Gele-Kruis Oost-Vlaanderen)

4. Kinesitherapeuten + ergotherapeuten + podologen

D'hondt Christian
dhondtchristian@skynet.be

(Kinesist)

5. GGZ - Psychologen

Dirk Aelbrecht 
dirk.aelbrecht@cggadentro.be

(Regionaal Centrum Geestelijke Gezondheidszorg)

6. Vroedvrouwen + Logopedisten

Goedele Nollet
goedele.nollet@telenet.be

(Vroedvrouw)

 

Cluster Welzijn

1. WZC (openbaar + privé)

Günther De Coen - Ondervoorzitter Zorgraad 
gunther.decoen@eerste-lijn.be

(WZC De Lichtervelde) 

2. LDC (openbaar + privé)

Eva D'haene
Eva.dhaene@ocmwdeinze.be

(LDC Zeventiendorpen)

3. Ziekenfondsen

Christoph Cnockaert - Secretaris Zorgraad
christoph.cnockaert@lm.be

(Liberale Mutualiteit)  

4. CAW

Marc De Veirman
marcdeveirman@cawoostvlaanderen.be

(CAW Oost-Vlaanderen)

5. OCMW + Sociaal Huis

Fanny De Lange
FannyDeLanghe@ocmwzulte.be

(Sociaal Huis Zulte)

6. Gezinszorg

Wim Coppieters
Wim.Coppieters@partena-oz.be

(Partena Hulp in huis)

 

Persoon met een zorg- en ondersteuningsvraag

1. Patiënt

Pierre Van Houcke 
pierrevanhou@msn.com

(Alzheimer Liga)

2. Mantelzorger

Annelies  Vangheluwe

(afgevaardigd via S+ mantelzorg)

 

Optionele partners

De optionele partners hebben geen stemrecht maar vaste open stoelen. Deze worden ingenomen door:  

Personen met een beperking

Remy Dirk

(directeur Heilig hart)

Logo gezond +

Esther Moyson

(Logo gezond +)

Ziekenhuis

Veerle Peelman
Veerle.Peelman@azstvdeinze.be

(Sint-Vincentius Ziekenhuis Deinze)

Jongeren sector

Patrick D’Oosterlinck
patrick.doosterlinck@vclbdeinze.be

(directeur Vrij CLB Deinze)